Renginiai padaliniuose

Alkiškių kultūros namų atidarymo ir eglutės įžiebimo šventė

Gražiausios metų šventės atkeliauja į Jūsų namus!

Gruodžio 5 d. 17.30 val.

Alkiškių kultūros namų kiemelyje
(Atžalyno g. 8, Alkiškiai)

Ilgai laukta
Alkiškių kultūros namų atidarymo ir eglutės įžiebimo šventė!

Kartu įžiebsime Kalėdinę eglutę ir praversime dažais kvepiančių, atnaujintų kultūros namų duris!
Svečių lauks Kalėdų senelis bei smagus ir šiltas Kultūros centro meno kolektyvų koncertas.

Organizatoriai:
Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras
Alkiškių kultūros namai
Naujosios Akmenės kaimiškoji seniūnija 

Eglutės įžiebimo šventė Papilėje

Gruodžio 7 d. 17.00val. 
Papilės miestelio aikštėje
Eglutės įžiebimo šventė! 
17.30 val. Papilės kult8ros namuose
Folkšoko grupės KITAVA koncertas ir viktorina "Pažinkime Lietuvą". 

Kino filmas Akmenėje!

Gruodžio 13 d. 17.30 val. Akmenės kultūros namuose...

,,PASMERKTI. PAJŪRIO DŽIAZAS” 

Rokui (akt. Tadas Gryn) puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas”: jaunų bei ambicingų verslininkų – Daliaus, Dainiaus ir Dominyko susivienijimas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi. Ne veltui dėl savo „uoslės” pinigams jis gavo Kauko pravardę. Žiūrovas susipažįsta su Kauku, kuomet šis jau yra kone savo pasiekimų zenite. Po paskutiniosios užduoties jis taps pilnateisiu „3D Klubo” nariu. Rokas išvyksta į Klaipėdą, kurioje ir turi sutvarkyti pastarąjį reikalą.

Labiausiai šio momento laukia Roko žmona Irma. Pagaliau jos vyras pradės gyventi ramesnį gyvenimą ir daugiau laiko skirti šeimai. Rokas ir Irma iš pažiūros ideali pora. O neįgaliojo sūnaus auginimas, juos daro kone nenugalimus. Tačiau Rokas turi vieną problemą. Jis negali gyventi be kitų moterų. Antra vertus, jis turi ir tos bėdos sprendimą. Rokas niekada nesusitinka su ta pačia meiluže dar kartą ir visuomet sugrįžta pas žmoną ir sūnų. Todėl, įvykis, kai Rokas, išvykęs į Klaipėdą susižavi vietos gražuole Inga, neatrodo niekuo ypatingas. Tik štai netikėtai paaiškėja, kad šis susižavėjimas nevienadienis. Rokas įsimyli iki ausų. O meilė ir pinigai – tai jau sprogstamasis užtaisas, kuris iki pamatų sudrebins ramią ir snūduriuojančią Klaipėdą, o sprogimo banga sugriaus ne vieną likimą ir atims ne vieną gyvybę...

Nenuspėjamas, intriguojantis, pavojingas ir romantiškas – visai kaip džiazas, toks antrasis „Pasmerktų” epopėjos filmas, kuriame, kaip ir pirmajame netrūks sąsajų su realaus gyvenimo istorijomis.
Filmo režisierius Ramūnas Rudokas.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Tadas Gryn, Justina Nemanytė, Jokūbas Bareikis, Marius Jampolskis, Andrius Žiurauskas, Edgar Bechter. Filme taip pat vaidina Simonas Storpirštis, Karolis Kasperavičius, Arnas Ašmonas, Akvilė Žirgulytė, ir kt.

Bilieto kaina 5 Eur.

Valdo Lacko koncertas Akmenėje!

Gruodžio 18 d. 18.00 val. Akmenės kultūros namuose...

Pirmasis dainų autoriaus ir atlikėjo Valdo Lacko koncertinis turas –  su naujausia programa
„Bekraščiai vandenynai“

Populiariausių muzikinių projektų dalyvis ir atlikėjas dalyvavo tokiuose projektuose kaip „Lietuvos balsas“ drauge, duetu su žmona Vainora, bei pats ryškiausias Valdo žingsnis televizijoje buvo nacionalinės eurovizijos konkursas 2016 metais. Šiame konkurse jis nukeliavo ilgą kelią iki pusfinalio.

Dainų autorius ir atlikėjas Valdas Lacko, išleidęs net du savo sukurtų dainų muzikinius albumus: „Nauja pradžia“ (2015) ir „Mano muzika“ (2018).
Valdo Lacko muzikinė, kūrybinė, koncertinė patirtis – 17 metų (autoriniai koncertai, TV muzikiniai projektai bei konkursai, privačios šventės, miesto šventės ir kiti renginiai).
Didžiausias iš visų daugelio atlikėjo pasirodymų surengtas koncertas, tai 2018 m. albumo „Mano muzika“ pristatymas su Plungės simfoniniu orkestru.

Bilietus galite įsigyti Akmenės kultūros namuose ir ticketmarket.lt 

  Prenumeruoti naujienas
X