„METŲ AKMENIETĖ 2019“

 „Nemylimas grožis it rožės – vysta“, – rašė Justinas Kisieliauskas. Jau ne vienerius metus organizuojami „Metų akmenietės“ apdovanojimai – puikus įrodymas, kokios mylimos ir gerbiamos Akmenės krašte yra moterys. Ne veltui sakoma, kad Akmenės krašto moterys ypatingai gražios. Siekiant toliau puoselėti grožį ir gėrį Akmenės rajone, tęsiama graži tradicija ir šiemet vėl organizuojami „Metų akmenietės“ rinkimai. Apdovanojimai bus įteikti iškilmingo renginio metu kovo 8 d. 15.00 val. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.

„Metų akmenietės 2019“ rinkimų tikslas – paskatinti Akmenės krašto žmones atkreipti dėmesį į rajono moteris, reikšmingai nusipelniusias vietos gyvenimo gerovei, pastebėti ir pagerbti moteris, kurių veikla peržengia profesinių įsipareigojimų ribas, kurios su motinišku rūpesčiu dorai ugdo vaikus, o jų darbai tampa sektinu pavyzdžiu viso rajono gyventojams.

Kviečiame visus gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas pastebėti ir įvertinti moteris, kurios savo gerais darbais, aktyvumu, darbštumu, kūrybiškumu ir rūpestingumu šildo aplinkinius, kurių atsidavimas savo kraštui ir žmonėms yra beribis ir neišmatuojamas, o jų skleidžiamas gerumas suteikia optimizmo tikėti gražesniu rytojumi.

Nominacijos:

METŲ MAMA – už dorai auklėjamus ir išauklėtus vaikus, šeimos židinio puoselėjimą ir pasiaukojimą šeimos gerovės labui.

METŲ VISUOMENININKĖ – už nuveiktus darbus, peržengiančius profesinio įsipareigojimo ribas, už organizuotumą, darbštumą, ryžtingumą, gėrio puoselėjimą ir gebėjimą suburti Akmenės krašto žmones bendram tikslai – gerovės kūrimui.

METŲ ATRADIMAS – už įgyvendintą originalų sumanymą mokslo, kultūros, verslo, sporto, kūrybos ir kitose srityse, už aktyvią kūrybinę veiklą ir laimėjimus, garsinančius Akmenės kraštą.

Rinkimų organizatoriai: Akmenės rajono savivaldybės administracija ir Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras.

Kviečiame siūlyti pretendentes šioms nominacijoms užpildant anketą ir pateikiant Akmenės rajono savivaldybės kultūros centrui iki š. m. vasario 24 d. adresu: Nepriklausomybės al. 25, Naujoji Akmenė, arba el. paštu info@akmeneskc.lt. Informacija tel. 8 425 56996.

Anketos formą rasite ČIA