Naujienos

Atnaujintas Kultūros rūmus sergintis „Darbininkas“

„Išsaugodami praeitį – kurkime ateitį“! Džiaugiamės galėdami pasidalinti puikia žinia. Po ilgų metų pagaliau atnaujintas vienas ryškiausių Naujosios Akmenės miesto simbolių – Kultūros rūmus sergintis „Darbininkas“. Džiugu pranešti, kad Akmenės rajono savivaldybės lėšomis atnaujintas ne tik skulptoriaus Jono Vasilevičiaus paminklas, bet ir pagaliau įamžintas skulptūros autoriaus  vardas ir pavardė.

Kviečiame pasigrožėti naujai atgimusiu mūsų  miesto simboliu! 

Devintoji Etninės mokyklėlės pamoka

Žinios ir mokymasis gali būti įdomūs! Kultūros centras siūlo sužinoti šį tą naujo, prisiminti primiršta ir pamankštinti pirštukus kuriant šį tą gražaus.  „Etninės mokyklos“ devintojo užsiėmimo medžiaga jau čia!      

Dėmesio!

Nuo gegužės 18 d. Akmenės rajono savivaldybės kultūros centras atnaujina savo veiklą.

Nuo šios dienos atnaujinama meno mėgėjų kolektyvų veikla, laikantis visų karantino saugos reikalavimų.

Klientai, įsigiję bilietus į renginius, pinigus gali susigrąžinti Naujosios Akmenės kultūros rūmų kasoje, darbo dienomis nuo 9.00 iki  17.00 val. tik dėvėdami visas apsaugines priemones.

Nuo gegužės 18 d. atnaujinamas parodų lankymas. Parodose leidžiama lankytis ne daugiau kaip po 2 asmenis (išimtis taikoma šeimoms). Būtina laikytis 2 m atstumo nuo kitų ekspozicijos lankytojų, dėvėti apsaugines priemones.

Nuo birželio 1 d. pradedami organizuoti renginiai lauke, pagal galimybę ir poreikį – Kultūros centro patalpose, laikantis visų saugos reikalavimų.

Būkime pilietiški ir saugokime vieni kitus. 

Aštuntoji Etninės mokyklėlės pamoka

Žinios ir mokymasis gali būti įdomūs! Kultūros centras siūlo sužinoti šį tą naujo, prisiminti primiršta ir pamankštinti pirštukus kuriant šį tą gražaus.  „Etninės mokyklos“ aštuntojo užsiėmimo medžiaga jau čia!      

Septintoji Etninės mokyklėlės pamoka

Žinios ir mokymasis gali būti įdomūs! Kultūros centras siūlo sužinoti šį tą naujo, prisiminti primiršta ir pamankštinti pirštukus kuriant šį tą gražaus.  „Etninės mokyklos“ septintojo užsiėmimo medžiaga jau čia!     

Ankstesnis 1 2 3 ... 13 Sekantis
  Prenumeruoti naujienas
X