Renginiai

Susitikimai su Snieguole ir Kalėdų seneliu Naujojoje Akmenėje!

Nepraleiskite progos šventiniu laikotarpiu susitikti su Kalėdų seneliu ir Snieguole, kurie vaikučių lauks prie eglutės
(L. Petravičiaus a., Naujoji Akmenė) šiomis dienomis:

Gruodžio 6 d. nuo 15.00 iki 17.00 val.;
Gruodžio 10 d. nuo 16.00 iki 18.00 val.;
Gruodžio 13 d. nuo 15.00 iki 17.00 val.;
Gruodžio 16 d. nuo 12.00 iki 13.30 val.

Senelis skaitys pasakas, išklausys jūsų norus ir pildys svajones...

 

Sidabrinės vestuvės su Ambrozija ir Žemaitukais!

Gruodžio 10 d. 18.00 val. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose! 
Vestuvės - stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus - tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. O jeigu vienas iš jų - Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu - lauk fejerverkų. O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis - tai be žemės drebėjimo neprasisuksi. Išskirtinė jubiliejinė šventė Jūsų mieste „pakeis upių vagas“ ir Jūsų supratimą, kas yra šeima. Beprotiškai smagioje koncertinėje programoje "Sidabrinės vestuvės" Jūsų laukia juokingi vaizdeliai-patarimai, kaip išsaugoti šeimą, ką daryti, kai vilties nėra ir, kaip muzika gali išgelbėti Jūsų santykius. Bus visko ! Smagūs, nepakartojami ir fantastiški šventės atlikėjai „ŽEMAITUKAI“, dainos, šokiai ir juokas. Kviečiame visus į Galvanauskų sidabrines vestuves, kurios vyks Naujosios Akmenės kultūros rūmuose, gruodžio 10 d., 18.00 val.
Bilietų kaina 10-12 eurų. 

Kūčių vakarienė su „Bočiais“!

Gruodžio 19 d. 17.00 val. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose

Kūčių vakarienė su „Bočiais“!

Pasitikime šv. Kalėdas ragaudami tradicinius Kūčių patiekalus!

Renginys nemokamas.
Renginyje bus fotografuojama.

 

Koncertas „Čigonų Karalaitė“

Jeigu ilgais žiemos vakarais Jus apims liūdesys, aplankykite nuotaikingą koncertą „Čigonų Karalaitė“, kuris vyks gruodžio 30 d. 18.00 val. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.
Tai dainos, šokio ir muzikos „šou“ apie meilę sužibusią tarp dviejų degančių širdžių, kuriame apjungti gražiausi visų pamėgti kūriniai. Koncerto metu savo kerais žiūrovus užburs žavingoji dainininkė - Anna Dribas (Ispanija), specialiai šiam renginiui išmokusi lietuvių kalbą. Jai talkins solistas, Tarptautinių konkursų laureatas - Laimonas Bendaravičius, kuris savo profesionalumu yra jau ne kartą pakerėjęs Lietuvos publiką. Taip pat uždegančiais šokiais visus žavės temperamentingosios šokėjos: Lalita Čihradze (Gruzija), Margarita Kamjaka (Ukraina), Kotryna Ostrovska ir Juliana Maske (Latvija) bei kiti muzikantai -virtuozai. Šį Tarptautinį projektą sukūrė prodiuseris, žinomas dainų autorius ir atlikėjas, gyva grupės „Hiperbolė“ legenda - Viktoras Prapras. Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš 40 komplektų sceninių rūbų bei spalvinga scenografija. Aplankykite šį nuostabų reginį. Gerą nuotaiką Jums garantuojame!
O gal tai bus puiki Kalėdinė dovana Jūsų artimam žmogui...

Informacija ir bilietų platinimas: Bilietai.lt ir Naujosios Akmenės kultūros rūmu kasoje
Bilietų kaina 11-12-14 eurų

  Prenumeruoti naujienas
X